چاپ و تبلیغات آلفا

چاپ پاکت

پاکت 80 گرم

  مدت زمان 12 روزکاری
  قیمت از 361,000 تومان                        

پاکت های 100 گرم تحریر

 
  قیمت از 507,000 تومان                        

گلاسه 135 گرم

 
  قیمت از 585,000 تومان                        

پاکت کرافت

  مدت زمان 20 روزکاری
  قیمت از 442,000 تومان                        

پاکت بروشور تحریر 100 گرم

 
  قیمت از 101,000 تومان                        

پاکتCD

  مدت زمان 12 روزکاری
  قیمت از 1,220,000 تومان                        

محصولات افست

محصولات دیجیتال

سئوالات متداول چاپ پاکت

1-چگونه قیمت چاپ پاکت در 24 چاپ مقرون به صرفه است؟

عوامل بسیاری در قیمت یک محصول چاپی مانند پاکت تاثیرگذار است؛ از جمله این عوامل می‌توان به ابعاد پاکت، قالب‌های مختلفی که برای آن انتخاب می‌گردد، جنس و گرماژ کاغذ آن، وجه، نحوه برش و در نهایت تیراژ پاکت اشاره کرد. در این میان مجموعه 24 چاپ همواره کوشیده است تا با بهینه‌سازی خدمات پیش از چاپ همچون فایل چک رایگان، فرم‌بندی استاندارد و با توجه به اصل مهم حفظ کیفیت بالای محصولات چاپی خود، متناسب با نیاز مشتریان، پاکت های مطلوب و مقرون به صرفه‌ای را ارائه دهد.

2-تعهد و گارانتی مجموعه 24 چاپ نسبت به محصولات چاپی خود به چه صورت است؟

مجموعه 24 چاپ به عنوان یک شرکت مشتری محور در صنعت چاپ، رضایت مندی مشتریان خود را در اولویت اول قرار داده و در همین راستا پاسخگویی به هرگونه مشکل در محصول ارائه شده به مشتری و مرتفع‌سازی آن را از وظایف اصلی خود می‌داند.

3-آیا در مجموعه 24 چاپ فایل‌های طراحی ارسال شده توسط مشتری از نظر فنی مورد بررسی قرار می‌گیرد؟

بله در مجموعه 24 چاپ تمامی فایل‌های چاپی توسط کارشناسان متخصص و مجرب به صورت رایگان بررسی می‌گردد تا از هرگونه مشکلات پیش از چاپ جلوگیری به عمل آید. البته لازم به ذکر است که بررسی تخصصی‌تر، با هزینه جزئی همراه خواهد بود. بررسی فایل طراحی متناسب با قالب مربوطه جهت جلوگیری از قرار گرفتن طرح در چسب و یا برش، یکی از مواردی است که پیش از چاپ کنترل می‌گردد.

4-چگونه فایل طراحی شده را برای چاپ ارسال کنیم؟

ارسال فایل طراحی شده به دو روش برای مشتریان 24 چاپ فراهم شده است. اولین روش آپلود فایل در صفحه ثبت سفارش در سایت چاپ آقا است؛ دومین روش نیز ارسال آن از طریق ایمیل درج شده در سایت می‌باشد. البته لازم به ذکر است که فرمت فایل ارسالی در کیفیت چاپ بسیار تاثیرگذار است. فرمت استاندارد و مطلوب چاپخانه‌ها فرمت PDFX است. این فرمت به هنگام ذخیره‌سازی طرح به صورت PDF قابل تنظیم می‌باشد.

24 چاپ

هفت روز هفته ، ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم
ارسال از طریق واتس‌اپ
چاپ و تبلیغات آلفا